پشتیبانی از مشتری:

درباره ما

 

درباره ما

با سلام و احترام

از اینکه وب سایت شرکت سجاده خورشید اردهال کاشان (سجاده باف)را برای مشاهده و بررسی کالای مورد نظر خود انتخاب نموده اید سپاس گذاریم.

شرکت سجاده باف کاشان(سجاده خورشید اردهال کاشان) با سابقه ای طولانی در زمینه تولید انواع فرش های سجاده ای و به عنوان یکی از  بزرگنرین عرضه کنندگان انواع محصولات فرش ماشینی و کالاهای مرتبط در کشور و منطقه مشغول به فعالیت می باشد.

برای خریداری محصولات و اخذ نمایندگی با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس شرکت در صفحه ی مربوطه به آن موجود می باشد.

فرش سجاده ای یا سجاده فرش: سجاده فرش محصولی ایرانی اسلامی از تلفیق زیبای هنر و دین برای به نمایش گذاشتن بهترین و والاترین نوع هنر، که رنگی از عبودیت و ابراز بندگی دارد و در نقش‌هایش یادآور ملکوتی بودن ذات انسان است و دل را مهمان بهشت برین قالی می‌کند. فرش‌سجاده ای زینب بخش مسجدها، حسینیه‌ها، نمازخانه‌ها و اماکن متبرکه مذهبی می‌باشد و با رنگ‌های زیبایش نشاط را مهمان این اماکن می‌کند و به تعیین قبله و نظم صفوف نماز که اوج بندگی است کمک شایانی می‌کند. این محصول در شانه های مختلف همچون 440، 500 و 700 بافته می شود که لیست محصولات آن را در بخش محصولات می توانید مشاهده کنید.

فرش تشریفات: فرش تشریفات محصول دیگری از مجموعه تولیدات شرکت فرش سجاده باف(سجاده خورشید اردهال کاشان) می باشد. برای تسحیل مفروش کردن اماکنی که ابعاد آنها خاص می باشد. مکان هایی مثل راهروها، راه پله ها، ورودی سمینارها ، مجالس و همایش ها، این محصول به صورت رول تولید شده و امکان این را دارد که به صورت دو ردیف یا بیشتر در کنار هم پهن شده و به جای فرش استفاده شود و از این سبب به محیط یکپارچگی زیبایی بدهد.
 

پروژه های انجام شده: مساجد بسیاری توسط شرکت سجاده باف (سجاده خورشید اردهال کاشان)فرش شده که می توانید در سایت شرکت خورشید اردهال کاشان مشاهده کنید.
 

 

 

تماس با ما:

آدرس: کاشان - آران و بیدگل - شهرک صنعتی سلمان صباحی - میدان شهیدان اربابی - مجتمع نور

آدرس کارخانه: کاشان - آران  و بیدگل - شهرک صنعتی سلیمان صباحی - بلوار یک اصلی

همراه مدیریت:

09132765583 و 09132615818

تلفن ثابت:

031-54750017 الی 20 و 

031-54751346

 
طراحی و توسعه توسط وبسایت پویا - دانه گردی